DOSTARCZAMY ELEKTRONICZNE SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ

Posiadamy bogatą ofertę produktów i rozwiązań należących do najnowszych i najbardziej skutecznych technologii używanych w systemach zabezpieczeń, które pozwalają na budowanie kompleksowych i skalowalnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i zarządzania infrastrukturą.

Dysponujemy zarówno najwyższej klasy specjalistycznym sprzętem dedykowanym do ochrony szczególnie istotnych obiektów, jak i urządzeniami do zastosowania w niewielkich przedsiębiorstwach czy domu. Szczególną uwagę poświęcamy niezawodności, innowacyjności i jakże często zaniedbywanemu cyberbezpieczeństwu. Oferujemy unikalne rozwiązania z zakresu wizyjnej detekcji dymu i ognia, czujki alarmowe o podwyższonej odporności na fałszywe alarmy i interferencje elektromagnetyczne, sprawdzone w międzynarodowych projektach systemy nagłośnieniowe i ewakuacyjne.

Oferowane przez nas kamery IP przechodzą testy na różnego rodzaju podatności i są wyposażone w dedykowany układ do bezpiecznego przechowywania certyfikatów sieciowych. Wszystkie urządzenia posiadają wymagane dopuszczenia i przechodzą wyczerpujące testy środowiskowe, w czasie których poddawane są między innymi przeciążeniom przekraczającym te uzyskiwane w rakietach kosmicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Systemy telewizji przemysłowej
Systemy sygnalizacji pożarowej
Systemy kontroli dostępu
Systemy sygnalizacji włamania i napadu
System zarządzania systemami
bezpieczeństwa
WSPIERAMY PROJEKTOWANIE
SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PROCESU DOSTARCZANIA
ELEKTRONICZNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ
Obszar DziaŁania
WSPIERAMY PROCESY PROJEKTOWANIA
OFERUJEMY URZĄDZENIA DO SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ
ZAPEWNIAMY POMOC W TRAKCIE WDROŻEŃ SYSTEMÓW

UDZIELAMY WSPARCIA W TRAKCIE UŻYTKOWANIA SYSTEMÓW I PRODUKTÓW

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA

NASI PARTNERZY